Koncert Kolęd i Pastorałek
Opis:
Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 22 stycznia 2022 r. (niedziela) o godzinie 16:00 w Parafii Matki Bożej Bolesnej (ul. Rodziewiczówny 3)
Usłyszymy muzykę kolędową i świąteczną w wykonaniu laureatów konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Chóru Gaudeamus pod kierownictwem Izabeli Gach-Kaszuby
Wyniki I Przeglądu Kolęd i Pastorałek oraz XXV Festiwalu Kolęd i Pastorałek
Przedszkola:
Solista:
I miejsce
Olga Kamińska- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Białej Nyskiej
II miejsce
Emilia Mamrot-
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów AKCES
III miejsce
Michalina Tokarczyk- Przedszkole Niepubliczne Minilandia w Nysie
Zespół:
I miejsce
Żabki- Przedszkole nr 8 w Nysie
II miejsce
Smerfy na tropie- Przedszkole Niepubliczne Minilandia w Nysie
III miejsce
Plastusie- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Białej Nyskiej
Szkoły Podstawowe kl. 1-3:
Solista:
I miejsce
Hanna Brzozowska- Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
II miejsce
Agata Griner- Gminny Ośrodek Kultury Reńska Wieś
III miejsce
Karol Hełka Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich
Wyróżnienia:
Alicja Karwat, Kacper Miecznikowski, Laura Lytvyn
Zespół:
I miejsce
Zespół ze szkoły Podstawowej nr 20 we Wrocławiu
II miejsce
Fajne Trio- Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
III miejsce
Zespół „Bez Mietka”- Zespół Placówek Specjalnych w Nysie
Wyróżnienia:
Zespół bez nazwy, Niebiańska kapela, Wniebogłosy
Szkoła Podstawowa kl. 4-8:
Solista:
I miejsce
Alicja Weigelt- Szkoła Podstawowa nr 4 w Bielawie
II miejsce
Lena Mannsfeld- Szkoła Podstawowa w Krasiejowie
III miejsce
Ewa Wielgos- Szkoła Podstawowa nr 20 we Wrocławiu
Wyróżnienia:
Aleksandra Walczuk, Lidia Gawlik, Anna Trytko, Bartłomiej Kutyba
Zespół:
I miejsce
Farcik- Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
II miejsce
DOS-ART- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach
III miejsce
Kolędnicy z Białej Nyskiej- Zespół Szkolno- Przedszkolny z Białej
Nyskiej
Wyróżnienia:
Duet Ania i Emilka Trytko, Duet Beata i Jolanta Karaźniewicz,
Cantate, Przyjaciółki z dwójki
Szkoła Ponadpodstawowa:
Solista:
I miejsce
Zuzanna Złotnicka- I Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie
II miejsce
Klaudia Kutyba- Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
III miejsce
Mateusz Subocz- I Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie
Wyróżnienia:
Julia Imielska, Filip Bajron, Katarzyna Juruć, Ewelina Woźniak,
Natalia Kubiak
Zespół:
I miejsce
Duet Klaudia Kutyba i Natalia Kubiak- Studio Piosenki i Tańca Fart
w Bielawie
II miejsce
Farciary- Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
III miejsce
Duet Julia Imielska i Celina Berini- Prywatna Szkoła Muzyki
Rozrywkowej w Nysie
Wszystkim laureatom i wykonawcom gratulujemy!