Ferie zimowe 2018

Ferie zimowe 2018. 

15.01.2018 o 09.00 /NDK / obowiązują zapisy

Już 15 stycznia startujemy z nowym programem przygotowanym dla uczniów z okazji ferii zimowych. Jakie atrakcje czekają?

Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem albo komputerem warto wyjść do ludzi i zapisać się na Ferie w Nyskim Domu KulturyTo będą dwa tygodnie wypełnione licznymi ciekawymi zajęciami dla nyskich uczniów. Zabawa z baletem, warsztaty malarskie, widowiska teatralne, gry planszowe i wspólne oglądanie filmu - m.in. takie atrakcje czekają na dzieci i młodzież  w czasie przerwy od nauki. 

Spektakle

”Pinokio na zakręcie”. Główny bohater przedstawienia – tytułowy Pinokio – poznawał zasady bezpiecznego zachowania się na drodze, w szkole oraz w kontaktach z obcymi osobami.  Spotkanie z nieznajomym, nauczycielem, policjantem i wandalem pokazało drewnianemu pajacowi, jak należy zachować się w określonej sytuacji. Spotkania Pinokia zostały przedstawione w humorystyczny sposób.

"Koziołek Show" to interaktywny kabaret dla całej rodziny. Spektakl zrealizowany w formie teatru otwartego. Niesamowite jest to, że aktorzy angażują do każdej sceny wybrane osoby z widowni ! Jest to improwizacja aktorska z publicznością ale doskonale zaplanowana i przemyślana ! Mnóstwo rekwizytów i ciekawych kostiumów. Teatralne Show dla małych, średnich i dorosłych ! Wszyscy wyjdą uśmiechnięci i rozbawieni !

19 stycznia 2018  

16:00 Widowisko dla dzieci "Pinokio na zakręcie", wstęp 5 zł

17:30 Widowisko dla dzieci "Koziołek", wstęp 5 zł

22 stycznia 2018 

9:00 Widowisko "Pinokio na zakręcie", bilet 5 zł

10:30 Widowisko dla dzieci Koziołek", bilet 5 zł

Zapisy i szczegółowe informacje w Nyskim Domu Kultury

Telefon kontaktowy 77 433 33 37

26 stycznia 2018

9:00 Film pt. "Za niebieskim drzwiami", bilet 8 zł, od 10 lat

Film "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci - ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele - magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata "we śnie". Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go wystraszyć.

 

 

Written By:

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.