WALDEMAR MALICKI- KLASYKA Z FORTEPIANEM

07.01.2018, 16:00 l sala widowiskowa NDK l bilet: parter 80 zł, balkon 60 zł 

Zapraszamy na niezapomniany koncert wypełniony masą pozytywnej energii. Waldemar Malicki pokaże swoją ogromną wszechstronność i umiejętność rozbawiania publiki.

Muzyczne show przy akompaniamencie błyskotliwego fortepianowego wirtuoza.

Zapraszamy na niezapomniany koncert wypełniony masą pozytywnej energii, gdzie kilkadziesiąt rozbrajających skeczy muzycznych zaskoczy swoją aktualnością, a wygrywane melodie porwą i zachwycą  niejednego melomana. 
Znany i uwielbiany z Filharmonii Dowcipu Waldemar Malicki specjalnie dla Państwa zaprezentuje swoje solowe widowisko przeplatane żartami z najwyższej półki.  Ta nowa i jeszcze bardziej przystępna forma artystyczna łączy w sobie wyborną muzykę z elementami edukacyjnymi oraz lekką rozrywkę z głębszą refleksją.  
Zapraszamy Państwa w podróż po świecie klasyki, musicalowych hitów i popowych przebojów, w takt najbardziej znanych muzycznych motywów w nowoczesnej aranżacji.  Żywiołowe i temperamentne widowisko obfituje w wybitną pianistykę i różnorodne klimaty, dzięki czemu całość jest energetyczna, nieprzewidywalna i niezwykle nastrojowa.
Waldemar Malicki to showman, wyróżniający się wyszukanym poczuciem humoru i pasją, z którym warto się spotkać. Na widowni, a później w kulisach. 
Zapraszamy!
 

 

Występuje:

 

Waldemar Malicki

 

Czas trwania: 90-120 min

 

 

 

 

Written By:

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2017 . Wszelkie prawa zastrzeżone.