Między łóżkami

"Między łóżkami"

29.09.2018, 18:00/ sala widowiskowa Nyskiego Domu Kultury / bilety: parter -85 PLN, balkon - 75 PLN

29 września  na scenie Nyskiego Domu Kultury zobaczymy komedię pt.: "Między łóżkami" Norma Forestera................................................

 

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Na scenie zobaczymy: Joannę Kurowską, Radosława Pazurę, Artura Barcisia, Roberta Majewskiego i Katarzynę Ankudowicz.

KUP BILET ONLINE 

 

 

zobacz plakat w powiększeniu

Written By:

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.