niedziela, 09 kwiecień 2017 10:00

Jarmark Wielkanocny

Autor 

W Niedzielę Palmową odbył się Jarmark Wielkanocny, podczas którego stoły uginały się od smakołyków...

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Dopisali wystawcy, kupujący oraz pogoda. Do wystawienia swoich produktów zostali zaproszeni artyści, rękodzielnicy, rzemieślnicy, stowarzyszenia, sołectwa, koła gospodyń wiejskich, lokalne gastronomie, wytwórców produktów lokalnych i ludowych, firmy prywatne.  Bastion św. Jadwigi zamienił się  w jeden wielki, kolorowy kiermasz. Dużym zainteresowaniem cieszyły się palmy i pisanki. Wśród palm wybierać można w zależności od rozmiaru i koloru, dużo było pisanek - kurzych, gęsich i strusich, od wydmuszek po drewniane. Nie zabrakło oczywiście koszyczków i  produktów na święconkę . Dodatkową atrakcją były warsztaty rękodzieła prowadzone przez wspaniałe panie z Warsztatów Terapii Zajęciowej. 

 

Jarmark Wielkanocny 2017

09.04.2017 10.00 - 16:00 / Bastion św. Jadwigi / 

W Niedzielę Palmową zapraszamy na kolejny Jarmark Wielkanocny, podczas którego stoły będą uginać się od smakołyków, tradycyjnych mięsiw i oryginalnych wyrobów rękodzielniczych.

Plenerowy jarmark na dziedzińcu Bastionu św. Jadwigi po raz wtóry będzie znakomitą okazją do promocji rodzimych przetworów i produktów. Czekać będą na Was wypieki, wyroby garmażeryjne, dekoracje wielkanocne, rzeźby, pisanki, porcelana malowana i wiele wiele innych atrybutów, które pozwolą poczuć magię Świąt. W tym roku nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.

 

 

 

 

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.