niedziela, 06 marzec 2016 17:00

Ja umiem, my umiemy

Autor 

"Ja umiem, my umiemy" to szlagierowa impreza Nyskiego Domu Kultury, podczas której mogliśmy zobaczyć, co zdolna nyska młodzież ma najlepszego do pokazania!

6 marca w Nyskim Domu Kultury odbyła się gala „Ja umiem my umiemy , którą otworzyły prezentacje dwóch filmów:  „Zoom na Bastion” uczestników  zajęć  animacji prowadzonych przez Marzenę Śmiglewicz i „Miłość” grupy telewizyjno – filmowej prowadzonej przez Pawła Maluśkiego i Sebastiana Juszczyka  . Następnie na scenie zaprezentowali się przedstawiciele PSM w Nysie skrzypek Krzysztof Mesjasz przy akompaniamencie Elżbiety Gorączko-Krawiec i Zespół perkusyjny Metrum w składzie: filip Brzezinicki, Miłosz Moskal, Adam Jarząbek, Mateusz Oszywa. Patryk Gerant zaprezentował  się w fenomenalnym Freestyle football. Najbardziej dynamiczny pokaz dali jak zawsze tancerze breakdance. Wiktor Misiarz i jego Harmonia w Chaosie udowodnili, że Nysa ma bardzo silną reprezentację w tym stylu tańca. Dalej było równie ciekawie. Młodzież z Be Yourself Moniki Macińskiej  w kilku wejściach pokazała aktualne trendy w tańcu, połączenie nowoczesności, talentu i szczypty szaleństwa. Oby tak dalej! Bardziej klasycznie, ale przy tym wciąż widowiskowo Łukasz Jagiełło na skrzypcach zagrał Melodie cygańskie, Kornelia Podgórka zaśpiewała Arię Elizy z musicalu My Fair Lady, Ewelina Nicpoń wykonała Arię  Despiny z opery Cosi FanFrutte a Filip Brzeziniecki Arie Figaro zgrał na ksylofonie. W rolę Michaela Jacksona fenomenalnie wcielił się Dawid Gruszka.  Grupa młodsza Chane Magdaleny Połaty zaprezentowała  układ Laleczka z saskiej porcelany. Chane grupa zaawansowana dała elektryzujący pokaz choreograficzny z elementami jazzu i broadway'u. Na zakończenie udanego wieczoru wokaliści z Nyskiego Studia Piosenki musieli stanąć na wysokości zadania i godnie pożegnać gości, rodzinę i przyjaciół naszej zdolnej młodzieży. Do zobaczenia za rok ! 

 

Zdjęcia autorstwa p. Beaty Toczek

Ja umiem, my umiemy!

 

 

06.03.2016, 17.00 / sala widowiskowa NDK / bilety: 5 zł parter, 3 zł balkon

 "Ja umiem, my umiemy" to szlagierowa impreza Nyskiego Domu Kultury, podczas której zobaczycie, co zdolna nyska młodzież ma najlepszego do pokazania!

Jak co roku specjalnie na tą imprezę zespoły taneczne reprezentujące Nyski Domu Kultury przygotują nowe układy. Na scenie będzie można podziwiać m.in.  Chane, Harmonię w Chaosie, wychowanków Nyskiego Studia Piosenki Dariusza Orłowskiego, Be Yourself oraz przedstawicieli Państwowej Szkoły Muzycznej w Nysie.  Przyjdź i zobacz co potrafią najlepsi w Nysie.

BILETY JUŻ DO KUPIENIA W KASIE NYSKIEGO DOMU KULTURY !!!

Jak było wcześniej?

 

 

zobacz plakat w powiększeniu

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Inne wpisy z tej kategorii: « Dzień Babci i Dziadka 61. OKR »

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.