piątek, 27 kwiecień 2012 13:50

Co nas czeka w maju?

Autor 

Projekt modernizacji NDK na maj przewiduje początek remontu wysłużonej sali widowiskowej Nyskiego Domu Kultury. Dzięki temu obejrzycie Państwo m.in. występ najlepszego baletu świata w sztuce „Dziadek do orzechów” (24.11.2012) w bardziej komfortowych warunkach. Na zewnątrz trwa wymiana stolarki okiennej od ulicy Wałowej oraz prowadzone są wykopy pod windy.

Trwa jeden z ostatnich etapów prac nad elewacją i poprawą estetyki na zewnątrz obiektu. Prace nad elewacją są ograniczone do czasu wymiany stolarki okiennej od ulicy Wałowej oraz zamontowania wind. Prosimy o zachowanie szczególnej uwagi obok głębokich wykopów pod windy i nie wchodzić na odgrodzony teren budowy.

W maju mają ruszyć prace remontowe na sali widowiskowej, w związku z czym imprezy NDK przenoszą się w plenery. Ważna będzie szczególnie wymiana siedzisk, które lata świetności dawno mają za sobą.

 

 

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Przebudowa Nyskiego Domu Kultury im. Wandy Pawlik przy ul. Wałowej w Nysie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Województwa  Opolskiego na lata 2007-2013 „Inwestujemy w Twoją przyszłość”.

 

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.