poniedziałek, 27 marzec 2017 06:45

Zajęcia literackie

Autor 
Ocena
(0 votes)

Talent to tylko 10%. Pozostałe 90% bierze się z pracy nad tekstami. Zapraszam zainteresowanych do udziału w warsztatach literackich..............

Zajęcia literackie

/ Nyski Dom Kultury / *zapraszamy osoby w wieku od 9 do 99 lat

Talent to tylko 10%. Pozostałe 90% bierze się z pracy nad tekstami. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach literackich, w trakcie których będziemy mieli przyjemność porozmawiać o waszych wierszach, poezji, najnowszych nurtach i tomikach poetyckich. Jeżeli do tej pory pisaliście wyłącznie do szuflady – nadszedł czas, by to zmienić!

Częściej sugeruję niż krytykuję. Operuję na przykładach. Staram się ze wszystkich wierszy wyciągać to, co najlepsze, ponieważ jestem zdania, że większość ludzi może pisać co najmniej przyzwoicie. Chociaż literatura to nie są wyścigi. Poezja wymaga cierpliwości. Czasem wręcz odłożenia długopisu i kartki papieru na rzecz samego czytania. Ale też wymaga regularności. Dlatego podczas naszych cosobotnich spotkań, każdy kto zamierza pisać na poważnie, a jego marzeniem jest wydanie własnej książki poetyckiej, dowie się, jak to zrobić – w możliwie jak najbardziej udany sposób.

Będziemy pisać. Czytać. Rozmawiać. Obalać mity i stereotypy. A wszystko to w przyjemnej oraz twórczej atmosferze – tworzonej przez ludzi, których pasją jest czytanie i pisanie.

 

Zapraszam serdecznie!

 Rafał Różewicz

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

ZAJĘCIA SĄ NIEODPŁATNE

 

 

 

liczba wyswietlen 1790 times Zmieniano dnia wtorek, 27 czerwiec 2017 08:38
Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.