środa, 15 luty 2017 10:28

Dni Nysy-reklama

Nyski Dom Kultury - organizator DNI NYSA 2017 w dniach 19-21 maja, zaprasza firmy i instytucje do umieszczania reklam w postaci banerów reklamowych i stoisk reklamowo-wystawienniczych w trakcie odbywania się imprezy.

 

 Nyski Dom Kultury - organizator DNI NYSA 2017 w dniach 19-21 maja, zaprasza firmy i instytucje do umieszczania reklam w postaci banerów reklamowych i stoisk reklamowo-wystawienniczych w trakcie odbywania się imprezy.

W związku z organizacją Dni Nysy 2017 pragniemy zaprosić Państwa do zorganizowania stoiska wystawienniczo-reklamowego oraz innych rodzajów reklamy odpłatnej: miejsca na banery w pasie sceny, miejsca na banery na ogrodzeniach oddzielających płytę główną od płyty bocznej, zamieszczenie logo na wszystkich materiałach związanych z imprezą, tj. plakatach, banerach, ulotkach informacyjnych. Na zasadach zawartych w załącznikach do niniejszego pisma.

Jednocześnie proponujemy promocję Państwa Firmy poprzez włączenie się w szereg konkursów i zabaw zaplanowanych dla mieszkańców miasta, podczas których wręczone będą upominki i bony podarunkowe nyskich firm. Jeśli byliby Państwo zainteresowani tą formą promocji swojej marki zachęcamy do przekazania produktów i bonów podarunkowych na ręce organizatora, wraz z krótką informacją na temat darczyńcy, która zostanie przekazana przez prowadzących podczas święta miasta.

Na zgłoszenia czekamy do 15.04. 2017r. 

Ograniczenia umowy:

  1. Teren płyty bocznej stadionu określony jako strefa gastronomii i wesołego miasteczka jest wyłączony z umowy i w całości jest przeznaczony pod organizację gastronomii i wesołego miasteczka .
  2. Reklama browaru, marki piwa oraz napojów bezalkoholowych z wyłączeniem napojów energetyzujących nie jest przedmiotem niniejszej oferty i przysługuje Organizatorom gastronomii i wesołego miasteczka na płycie bocznej,

Forma reklamy oraz organizacja stoisk sponsorskich może odbywać się wyłącznie zgodnie z przepisami bezpieczeństwa wynikającymi z Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, z późniejszymi zmianami jak też innymi obowiązującymi przepisami.

Organizacja stoisk musi być uzgodniona odpowiednio wcześniej z organizatorem głównym imprezy, czyli NDK,  jak też nie może kolidować z regulaminem imprezy i planem organizacyjnym  imprezy.

OFERTA

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZEŃ

CENNIK

 

 


liczba wyswietlen 1384 times
Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.