Bilety przez Internet

Autor 

Zapraszamy do zakupu biletów w wygodnej formie, jaką jest zakup online, przy pomocy Systemu Sprzedaży Biletów - VisualTicket.

 

 

Ważne!

System zapewnia sprzedaż internetową biletów z obsługą płatności przez PRZELEWY 24. 

Link do systemu zakupu biletów online.

LINK do regulaminu.

Na parterze sali widowiskowej mamy do dyspozycji 304 komfortowe miejsca siedzące. Balkon pomieści 161 osób. W latach 2011-2013 placówka przeszła gruntowną modernizację, dzięki czemu obok pięknych pomieszczeń - budynek posiada windy osobowe i system udogodnień dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach.

UWAGA: Kasa Nyskiego Domu Kultury (II piętro wejście od ul. Chodowieckiego)  czynna jest wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach: 8:00 - 15:00,   tel. 77 433 44 75.

Przypominamy, że zakup biletów odbywa się w ograniczonej czasowo sesji. Prosimy przed zakupem biletów przygotować wszystkie dane niezbędne do zakupu online. W przypadku, gdy bilety zostały opłacone, a nie dostaliście Państwo biletu elektronicznego do wydruku - należy natychmiast skontaktować się z kasą Nyskiego Domu Kultury w celu sprawdzenia, co może być przyczyną błędu, podając dane transakcji i przedstawiając potwierdzenie dokonania przelewu. Nyski Dom Kultury nie jest właścicielem, a jedynie użytkownikiem systemu VisualTicket i nie ponosi odpowiedzialności za błędy w komunikacji elektronicznej pomiędzy VisualTicket, a systemem Przelewy24 i Bankami. Zazwyczaj w przypadku błędów - operator systemu zwraca Państwu pieniądze na konto w ciągu 30 dni. Pieniądze te nie wpływają na konto Nyskiego Domu Kultury, więc nie ma możliwość zwrotu w kasie.

* Bilety, które nie zostanie zrealizowany z przyczyn leżących po stronie Użytkownika (Kupującego), nie podlega wymianie lub zwrotowi                  § 6 punkt 1 regulaminu zakupu biletów.

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.